Külalised tulevad!

Sorteeri:
Otsing:
Tordialus JULIA
80,00 €
Tordialus JASMINE
100,00 €
Tordialus JOHANNA
80,00 €
Koogialus PAISTU
80,00 €
Kuumaalus PAISTU
25,00 €
Joogialuste komplekt PAISTU
45,00 €
Väike serveerismisalus PAISTU
35,00 €
Kandik serveerimisalus KULLENBECK
100,00 €
Seekord toome TagaMaa juunikuus valminud tooted teie ette juulikuu esimesel päeval. Kuigi tooted valmis, pildidki juba ammu "purgis", koogid söödud, siis aega võttis hoopis uue toetusobjekti info kokku saamine. Nimelt nüüd on TagaMaa toetusobjektide hulka lisandunud PAISTU KIRIK ja nende ohtlik elektrisüsteem. Selle kohta saate lähemalt lugeda SIIT. Paistu kiriku heaks tegime valmis 4 erinevat pidulaua toodet, kõik nime järgi tuvastatavad.
Samas jätkame toetuse kogumist Koolipapa taluhäärberi heaks, mille heaks panustavad tordialused JULIA, JASMINE ja JOHANNA.

Tegelikult on meie toodete hulgas veel üks väga peen vaagen valmis - KULLENBECK. Ka see toode on seotud uue toetusobjektiga - Järva-Madise kirik ning niipea, kui laekub täpsem info koguduselt, saate ka selle kohta lugeda. Teavitame oma sõpru, nagu ikka meie Facebooki lehe vahendusel.

Täname SÜDAMEST meie fotograafi-heatujusaadikut KÄRT PETSERit ja seekord veel eriliselt ANNIKA EBROKit Kõlli talust Pärnu-Jaagupist - tema valmistas kõik imelised toidud, mida fotodel näete. Ja need on veel maitsvamad, kui piltidelt paistab. Muide, kui Annika kooke ja muid hõrgutisi soovite, siis piiluge FB lehele Kõlli küün. Kes ütles, et taga maal süüakse ainult kardulaid ja sousti, eks ole ;)