Nagid

Kuigi suvi pole ametlikult käes, alustame kohe suviselt erksa värviplahvatusega!

Maikuus tehtud TagaMaa nagid on natuke vallatud, fantastilised, müütilised. Ebamaiseid loomi ja linde meenutavad nagid on Eesti vanade majade puitkaunistustelt maha hüpanud ja rahvariiete sarnaselt värviliseks muutunud. Mõned nagid tegime ka juba meie märtsikuu lõikelaudadelt (vaata SIIT) tuttavate kujundite järgi – ikka ju vaja ka kööki üks paras riputuskoht poekoti või sibulavõrgu jaoks, miks mitte siis lõikelauaga ühes mustris.

Nende toodetega jätkame toetuse kogumist Koolipapa taluhäärberi (loe lähemalt SIIT) akende restaureerimise heaks, igalt tootelt läheb 10-20% summast toetuse kassasse! Kuidas kogumisega läinud on, näeb jooksvalt SIIT!

Nagid on kavandatud ja valmistatud Eestis, materjaliks naturaalne kasevineer. Põhilõiked saeb välja masin, viimistlemine - lihvimine ja värvimine on käsitöö, nagu ka treitud naginupud, kõik käsitööpool valmib kaunil Viljandimaal. Toodete kujunduse autor - vanad majad koostöös Kerttu Küünarpuuga :)

Võimalik on osta värvitud või viimistlemata puhta puidu kujul nagi. Lisaks võimalus eriti osavatele inimestele - on müügis ka lihtsalt nagiplaat, ilma naginuppudeta ja kinnitusaukudeta – sobib sulle, kui soovid ise valida nagikonksud ning oma käe ja maitse järgi nagi (või hoopis midagi muud ) disainida.

Lõbusat ja värviküllast suve!

Sorteeri:
Otsing: