LEIUNURK

Me armastame loodust ja ei taha tekitada liigseid jääke. Kuna me pole päris disainerid, siis võime meie endale lubada ka seda, et paneme müüki asju, mis meil TagaMaa tegemise käigus natuke nihu või katki läinud. Arvame, et pole õige ära visata midagi, mida keegi osavate kätega parandada või muudmoodi tuunida saaks. Niisiis, leiunurk on kõigile progressiividele, kes hindavad rohelist mõtteviisi.

Sestap on meil siin leiunurgas põnevat kraami. Mõned on täiesti valmis tooted, mis on pisut mõõtudelt valed. Mõned on prototüübid, mida otsustasime mitte toodeteks vormistada. Mõned on lõpptootest erinevast materjalist. Mõned on tehtud spetsiaalselt ilupiltide jaoks ja meil lihtsalt pole vaja hoida seda tootenäidist nurgas tolmu kogumas, kui keegi saaks seda kasutada. Mõned on veidrad, mõned pisut naljakad. Aga ega me väga tavalisi asju niikuinii siin TagaMaal ei tee ka.

Leiunurga tooted on kõik müügil sellisel kujul nagu näete. Võivad vajada lihvimist ja värvimist või liimimist ja putitamist. Mõni on kallimat sorti, mõni aga lausa poolmuidu. Iga toote juures on ka selgitus, miks ta on just leiunurga toode. Igat toodet on müügil 1 tk, jätame ka müüdud tooted siia siiski üles, et anda uutele külastajatele aimu sellest, mis tüüpi kaupa siia veel lisanduda võib.
Sorteeri:
Otsing:
Nagi Draakon
50,00 €
Nagiplaat Matilde
20,00 €
Nagi Punane Miia
25,00 €
Serveerimisalus Kaari
45,00 €
Nagiplaat Puidune Lõvi
15,00 €
Nagiplaat Lõvi Suursilm
10,00 €
Kelmikas Nagiplaat Narvast 2
7,00 €