Annetamistalgud 2021 !

Selle aasta 30. november on ülemaailmne heade tegude päev. Sel puhul käivituvad Eestis juba kolmandat aastat Annetamistalgud, mil kümned vabaühendused üle Eesti võtavad ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama.
TagaMaa on nüüdseks 9 kuud tegutsenud selle nimel, et luua toetusfond maapiirkondade ehituspärlite säilimiseks. Me loome ajaloost inspireeritud tooteid, mille müügikasumist annetame toetust konkreetsete objektide heaks. Lisaks kogume ka otseannetusi - kui hindad ajaloolist arhitektuuri ja pead oluliseks selle säilimist, siis TagaMaa soovib olla vahendaja sinu ja vanade väärtuslike objekti vahel!
KUIDAS TOETADA?
TagaMaa tegemisi saab toetada kahel viisil - OSTES MEIE TOOTEID SIIT
või TEE OTSEANNETUS ÜLEKANDEGA:
MTÜ Vali Vaikus
a/a EE907700771006015454 LHV Pank

TagaMaa esimesel tegutsemisaastal on meil 2 toetusobjekti - imekaunis taluhäärber Suure-Jaanis ja Paistu kirik.

Taluhäärberi kohta saad lähemalt lugeda SIIT
Paistu kirik on küll muinsuskaitse all, kuid avariiline ja ohtlik elektrisüsteem ei ole restaureerimistoetuse jaoks abikõlblik, sest see pole restaureerimistöö. Paistu kiriku kohta pikemalt saab lugeda SIIT. Paistukirik vajab elektrisüsteemi uuendamise I etapi jaoks 1500 eurot.

Oleme seni kogunud nii palju toetusi, et oleme Koolipapa taluhäärberi esimese imekauni raami juba saanud töökotta saata, kuid vajame veel 1241 eurot.

TagaMaa algatajateks on 2 restauraatorit, kes kolisid 6 aastat tagasi Tallinnast maale. Pikemalt ja lähemalt TagaMaast saab lugeda meie blogist SIIT
Jälgi meid ka TagaMaa Facebooki lehel SIIN!
Koolipapa taluhäärberi aknad Keskaegne Paistu kirik ja hoone avariiline elektrisüsteem